About us / Hakkımızda / عنا

  نحن شركة نقدم عروض على مستوى عالي من الموثوقية و نوفر خدمات احترافية في مجالنا،و ذالك من خلال فريق عمل مؤهل وعلى علم بكافة الاجراءات القانونية حيث انه قادر على التعامل مع كافة الظروف، ومن اهم اولوياتنا ارضاء عملائنا و ذالك من خلال تزويدهم بأفضل المشاريع. 

فريقنا يضم افضل المعماريين و المهندسين. حيث انه و في الوقت ذاته نعمل على تزويد الدعم التقني لبعض المشاريع التابعة لشركات محليه في تركيا ولذالك لدينا بعد تقني قوي وواسع في مجال الاستشارات  


Our company offers reliable and professional service in its sector. As a team who knows legal procedures and acts accordingly, our top priority is to leave our customers satisfied with good projects.

Our team consists of architects and engineers. At the same time we provide technical support to projects to local companies in Turkey. Because of that the technical dimension of our consultancy is extremely strong. 


 Firmamız kendi sektöründe güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktadır.Yasal prosedürleri bilen ve buna göre hareket eden bir ekip olarak müşterilerimizin projelerimizden memnun bir şekilde ayrılması en büyük önceliğimizdir.

Ekibimiz mimar ve mühendislerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Türkiyede yerel şirketlere proje teknik desteği vermekteyiz, bunun sayesinde danışmanlığımızın teknik boyutu son derece kuvvetlidir. 

  Our Staff | Kadromuz | فريق العمل

Burak

image120

 مهندس معماري يمتلك خبرة واسعة في مجاله ولديه تجارب و شراكات في كل من مناطق أوروبا والبلقان  


 An architect who has knowledge about Europe and Balcans and makes business and partnerships. 


 Avrupa ve Balkanlara hakim olup iş yürüten ve ortaklıkları bulunan mimar. 

Tarık

image121


 هو مهندس مدني يتكلم اللغة العربية بطلاقة حيث انها لغته الأم و على علم و اطلاع برغبات و حاجات المجتمع في شبه الجزيرة العربية  


 A civil engineer whose native language is Arabic and who knows the desires and needs of people on the Arabian Peninsula. 


 Anadili Arapça olup, arap yarım adasındaki insanların istek ve ihtiyaçlarını bilen inşaat mühendisi

Why Us? | Neden bizi Tercih Etmelisiniz? | لماذا نحن؟

Language Support | Dil Desteği | ندعم عدة لغات منها

   التركية، الانجليزية، العربية، الروسية، البوسنية ومن خلال ذلك نستطيع تفهم وادراك حاجات عملائنا و ارضاء رغبتهم  


As a team who can speaks Turkish, English, Arabic , Russian, Bosnian Language, we understand the needs of our customers and serve according to your wishes.


Türkçe, Arapça, İngilizce, Bosnaca ve  Arapça, İngilizce, Rusça ve Bosna diline hakim bir ekip olarak siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp isteklerinize göre hizmet vermekteyiz. 

Multinational Cooperation | Çok Uluslu İş Birliği | تعاون متعدد

 الشكر لعلاقاتنا و شراكاتنا في الخارج حيث نوفر الاهتمام لعملائنا و نستطيع التعامل مع زبائننا من مختلف الدول 


   Thanks to our connections and partnerships abroad, we specially take care of customers from different countries.


Türkiye'deki çalışmalarımız dışında yurt dışındaki bağlantılarımız ve ortaklıklarımız sayesinde bir çok ülkeden gelen müşterilerimizin istekleriyle özel olarak ilgilenmekteyiz. 

Technical support | Teknik Destek | الدعم التقني

 حيث نحرص على حماية و توفير افضل بيئة استثمار لعملائنا من خلال فريق عمل قوي و مؤهل 

 

We guide our customers investments safely because our team is technically strong. 

  

Teknik açıdan kuvvetli bir ekip olduğumuzdan dolayı siz değerli müşterilerimizin yatırımlarını güvenli bir şekilde yönlendirmekteyiz.